Lincun By Duhomes

Lägenheten Lincun By Duhomes Dubrovnik har ett behändigt läge och erbjuder utsikt över staden, ungefär 11 minuter till fots från Sankt Johannes fästning. Den här lägenheten, som ligger ganska nära Pileporten, erbjuder en terrass, där gästerna kan koppla av och njuta av utsikten över terrassen.

Lägenheten erbjuder gästerna bekvämligheter som hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

Detta boende har möjligheter för självhushållning, som ett komplett kök utrustat med kylskåp, köksredskap och glas.

Gästerna kan nå Dubrovniks centrum på 5 minuters promenad och besöka Dubrovniks ringmur som ligger mindre än 400 meter bort. Gästerna kommer att bo cirka 5 minuters bilresa från Lokrum. Lägenheten Lincun By Duhomes ligger också inom 3 km från Lapads strand. Du kan också ta en buss från busstationen Pile 1, som ligger mindre än 100 meter bort, för att utforska resten av Dubrovnik.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Lincun By Duhomes Dubrovnik
Dubrovnik Finest Apartments II
Mobilpris

Dubrovnik Finest Apartments II

8.7
Fantastiskt 97 recensioner
33 m från boendet
USD 203 USD 183
per natt
Apartments Odin - Studio Apartment - 1
Mobilpris

Apartments Odin - Studio Apartment - 1

34 m från boendet
Room Odin - Double Room - 3
Mobilpris

Room Odin - Double Room - 3

34 m från boendet
USD 209 USD 188
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    22 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 20:00
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Lincun By Duhomes?
      Internet tillhandahålls gratis i lägenheten Lincun By Duhomes.
    • Accepterar lägenheten Lincun By Duhomes husdjur?
      Lägenheten Lincun By Duhomes tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    22 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Lincun By Duhomes Dubrovnik

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng